Úvod 

Vítejte na našem webu. Pokud budete s radostí navštěvovat naše stránky a registrujete se u nás, budeme velmi rády. Zároveň návštěvami našich stránek a registrací souhlasíte s následujícími podmínkami a zásadami.

V případě, že nebudete v našich podmínkách s čímkoli souhlasit, je nám to líto, ale registraci prosím nedokončujte – registrací totiž potvrzujete, že s našimi podmínkami souhlasíte.

REGISTRACÍ NA NAŠICH STRÁNKÁCH SOUHLASÍTE S NÁSLEDUJÍCÍMI PODMÍNKAMI A ZÁSADAMI: 

  1. Obsah těchto stránek je pro vaše osobní využití, nikoli ke komerčnímu použití.
  2. K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.
  3. Vyhrazujeme si právo k případné změně textů na webu.

SOUHLAS SE SPRÁVOU, ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů včetně fotografie (bude-li poskytnuta) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění v rozsahu údajů a informací uvedených v zaslaném dokumentu či dokumentech a v personální databázi společnosti Mamydoprace s.r.o. se sídlem Lesík 176, 27201 Kladno, IČ: 29131189 za účelem zprostředkování zaměstnání pro mou osobu. Správa, zpracování a uchování osobních údajů, včetně poskytnuté fotografie, bude probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v předchozí větě. Současně potvrzuji, že osobní údaje a informace uvedené v zaslaném dokumentu či dokumentech a elektronickém formuláři jsou pravdivé, přesné a úplné.