Jsme tu pro Vás

Maminky, v průběhu celého procesu výběrového řízení jsme tady pro vás.

Pokud budete mít pocit, že se potřebujete na něco zeptat, zkuste si nejprve přečíst odpovědi na nejčastější otázky a pokud i tak budete potřebovat poradit a pomoct, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

1. REGISTRACE

K tomu, abychom Vás mohli představit klientům o Vás musíme nejdříve vědět a registrace je ten nejlepší způsob. U nás nepotřebujete CV ani motivační dopis, ale pokud nám ho i tak chcete poslat, budeme rádi.

2. REAKCE NA INZERÁT

Dejte nám vědět, která pracovní pozice Vás zaujala a my Vás budeme během následujících 3 pracovních dní kontaktovat. Domluvíme se na dalším postupu a dáme Vám další instrukce. Domluvíme se na dalším a

3. SKYPE INTERVIEW

Pojďme se lépe poznat a probrat detaily. Nevadí, že nemáte nainstalovanou aplikaci Skype, ani ji nepotřebujete. Jediné, co v tomto kroku potřebujete, je internetové připojení, webový prohlížeč a nějaké zařízení s kamerou.

4. ODESLÁNÍ RESUMÉ KLIENTOVI

Dohodli jsme se, že diskutovaná pozice je přesně pro Vás a nyní odešleme Vaše osobní data a náš komentář klientovi s doporučením. Vaše materiály nikdy neposkytneme našim klientům bez Vašeho předchozího explicitního souhlasu.

5. SCHŮZKA U KLIENTA

Klient Vás chce poznat osobně. Máte možnost poznat svého potenciálního zaměstnavatele. Připravte se na schůzku (podívejte se na web, na LinkedIn té osoby, se kterou se budete potkávat a připravte si 3 inteligentní otázky). Dobře se na to vyspěte a nezapomeňte si vzít s sebou dobrou náladu. (Toto se může i několikrát opakovat, dokud se nepotkáte se všemi, kteří se podílí na obsazení této pozice.)

6. ZPĚTNÁ VAZBA PRO VÁS

Nyní se dozvíte buď od nás nebo přímo od klienta, jak jste si vedla a jaký bude další postup. Nyní se dozvíte buď od nás nebo přímo od klienta, jak jste si vedla a jaký bude další postup. Nyní se dozvíte buď od nás nebo přímo od klienta, Nyní se dozvíte buď od nás nebo přímo od klienta, jak jste si vedla a jaký bude další postup. Nyní se dozvíte buď od nás nebo přímo od klienta, Nyní se dozvíte buď od nás nebo přímo od klienta, 

7. NABÍDKA

Gratulujeme! Pokud jste se dostala až sem, pak jste od svého potenciálního zaměstnavatele obdržela pracovní nabídku a je na Vás, jak se rozhodnete.

8. ZPĚTNÁ VAZBA OD VÁS

Protože jste se rozhodla nabídku přijmout a nastoupila do nového zaměstnání, tak po 2 až 3 měsících Vás budeme opět kontaktovat, abychom se ujistili, že je vše tak, jak bylo předem dohodnuto a slíbeno.

Na co se možná budete chtít zeptat

Nikoli, jsme gendrově fér a tatínky vítáme!

Určitě ne, přestože naším hlavním cílem je, pomáhat maminkám s návratem do zaměstnání, tak fakt, že nejste maminka Vás žádným způsobem nevylučuje jako kandidátku.

Nemusíte. U nás žádný životopis nepotřebujete. Stačí jen kliknout na tlačítko registrovat a vyplnit formulář, který by Vám neměl zabrat více než 15 min. Chápeme, že možná ne každá z vás ví, jak a co napsat do svého CV.

V našem formuláři se Vás zeptáme na vše, co je nezbytné pro první kontakt. Ostatní detaily s Vámi probereme osobně již nad konkrétní pozicí, pro kterou budete splňovat minimálně základní předpoklady.

Především nám o sobě nejdříve musíte dát vědět. Nejlepší způsob je zaregistrovat se u nás a založit si svůj účet, přes který pak budete reagovat na jednotlivé inzerované pozice. Svůj účet můžete kdykoli zrušit. Má to pro Vás jednu velkou výhodu – nepotřebujete vytvářet žádné CV. Jednoduše vyplníte dotazník a pokud budete chtít v budoucnu něco doplnit, není problém, svůj profil můžete kdykoli aktualizovat.

V případě, že splňujete základní předpoklady pro výkon inzerované pozice, budeme Vás kontaktovat a osobně probereme detaily a domluvíme se na dalším postupu. Vaše materiály nikdy neposíláme našim klientům bez Vašeho explicitního souhlasu.

I v případě, že jste zatím nenašla pozici, která by pro Vás byla dostatečně zajímavá, má smysl se registrovat. Při každé nové pozici nejprve hledáme vhodné kandidátky v naší databázi. Současně budete mít možnost odebírat nově inzerované pozice na základě Vašich preferencí.

Našimi klienty jsou lokální malé společnosti, středně velké firmy i velké mezinárodní korporace ze všech oborů a odvětví v rámci celé ČR. Pro spolupráci vybíráme firmy, které jsou family friendly a snaží se rodičům nejrůznějšími způsoby pomoci při slaďování rodičovských povinností s kariérou.

Nespecializujeme se na žádný druh pozic jako takový. U nás najdete pozice většinou samostatné a specializované až po manažerské ale i méně kvalifikované. To, co mají všechny námi inzerované pozice společné, je vysoká míra flexibility ze strany zaměstnavatele pro výkon samotné pozice např.: zkrácený úvazek, home office apod. Každý zaměstnavatel u každé pozice nabízí jinou míru flexibility, jejíž popis najdete vždy v samotném inzerátu.

TIP Č. 1

Nikdy nikomu neplaťte za zprostředkování zaměstnání, za to že Vás představí potenciálnímu zaměstnavateli, nebo že Vám najde práci. Zprostředkování zaměstnání je pro uchazeče podle legislativy ČR vždy bezplatné.

TIP Č. 2

Na každý pohovor u potenciálního zaměstnavatele se dobře připravte. Zjistěte si maximum informací o firmě, do které se jdete představit. Podívejte se na jejich web, případně firemní sociální sítě. Stejně tak se pokuste zjistit informace o člověku, se kterým se budete potkávat. Podívejte se, zda má svůj profil na LinkedIn, případně dalších sociálních sítích. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným.

TIP Č. 3

Během schůzky u potenciálního zaměstnavatele si dělejte poznámky, nejenom že je to velmi praktické, ale také to působí profesionálně. Mějte připravené 3 inteligentní otázky na které se možná budete chtít zeptat. Většinou na závěr každého pohovoru dostanete prostor pro Vaše otázky.

NAJDĚTE SI LEPŠÍ PRÁCI

Vyberte si z inzerovaných pozic tu, která Vám umožní kariérně se rozvíjet a současně bude reflektovat Vaše individuální potřeby.