Trápí vás po vysazení hormonální antikoncepce nebo v těhotenství stav pleti? Nezoufejte, bude líp!

Jako by nestačilo, že jako maminka v očekávání nebo s čerstvě narozeným miminkem máte spoustu jiných starostí. Do toho se přidají ještě trable s pletí, což na sebevědomí rozhodně nepřidá. Ale nebojte, spousta problémů je dočasných a při správné péči je možné je eliminovat nebo alespoň zmírnit. Jak na to, poradí v několikadílném seriálu Ivana Spoustová, majitelka kosmetického studia Beauty Queens zaměřeného na ekobiologii pokožky.

Zobrazit více

Dát šanci adopci?

Pro mnohé je téma adopce stále velkým tabu. Spousta lidí si nepřipouští, že právě adopce může být jednou z možností založení si rodiny. Možná právě kvůli tomu, že se o ní nemluví otevřeně a najdete pouze málo článků nebo blogů o této problematice.

Týká se to také Katky Reptové, která se rozhodla nestydět se za to, že její dítě nemá její a manželovu krev. Právě naopak. Jsou na to s mužem právem hrdí. Už 2 roky je jejich součástí dcera Dorotka. Proč se rozhodli pro adopci?

Zobrazit více

Světový den antikoncepce aneb svědomité plánování rodičovství

26. září je vyhrazeno Světovému dni antikoncepce. Aktivity spojené s tímto dnem mají sloužit jako osvěta. Připomíná dostupné druhy antikoncepce a snaží se zvyšovat povědomí o plánovaném rodičovství. Jaké jsou aktuální trendy a co od nich může žena očekávat? A může mít antikoncepce kromě zábrany početí miminka ještě nějaké jiné pozitivní účinky na zdraví ženy? Zobrazit více

Je čas změnit práci? 10 signálů, které odhalí, že je potřeba jít „o dům dál“

Spočítejme si, kolik času strávíme za celý svůj život v práci: nastoupíme-li naši kariéru na začátku produktivního věku a při 40hodinovém pracovním týdnu budeme pracovat až do důchodu, strávíme v práci přibližně 10,5 let našeho života. To je poměrně dlouhá doba na to, abychom náš drahocenný čas trávili ve firmě, kde jsme nešťastní nebo dokonce vystresovaní.

Zobrazit více