Mámy do práce

Maminkám nabízí možnost najít si flexibilní pracovní uplatnění a sladit tak pracovní a rodinný život podle jejich individuálních potřeb.

Spolupracujeme s vybranými firmami, pro které jsou rodinné hodnoty součástí firemní kultury a jsou schopné a ochotné v rámci své firemní struktury vytvořit kvalifikovanou a zároveň flexibilní pracovní pozici.

ROVNOVÁHA

Propojujeme family friendly zaměstnavatele, pro které jsou rodinné hodnoty součástí firemní kultury, s kvalifikovanými a zodpovědnými maminkami, které hledají rovnováhu mezi prací a rodinou.

PARTNERSTVÍ

Jsme maminkám partnerem v rámci celého výběrového řízení u našich klientů. V případě zájmu maminky individuálně připravujeme na nadcházející pohovor, asistujeme při vyjednávání o platu atp.

PODPORA

Předáváme maminkám informace, rady a návody, které jim pomáhají sladit kariéru s rodinným životem. Umožňujeme jim zorientovat se na pracovním trhu po MD/RD a dodáváme jim tolik potřebné sebevědomí.

Náš tým

Jsme profesionální HR konzultantky s více než 15 lety zkušeností s vyhledáváním a výběrem kandidátů.

Jsme také mámy na plný úvazek s hlavou plnou plánů, jak udělat svět lepší.

Rozhodly jsme se to vše spojit dohromady a pomáhat maminkám s návratem zpět do zaměstnání po mateřské a rodičovské dovolené.

Barbora Lisecová

Barbora Lisecová

Chief Executive Officer
Zuzana Ihnátková

Zuzana Ihnátková

Senior Consultant
Zuzana Beníšková

Zuzana Beníšková

Content Management
Markéta Hatašová

Markéta Hatašová

Office Manager
Nikola Bencelová

Nikola Bencelová

Content Management

ZAREGISTRUJTE SE A MY VÁM RÁDY POMŮŽEME.

Vytvořte si u nás profil a buďte o krok blíž k dosažení rovnováhy mezi rodinou a prací.