Řešíte otázku diverzity v rámci vaší společnosti? Trápí vás nedostatek kvalifikované pracovní síly? Chcete dělat HR jinak? Moderním způsobem?

Jste tu správně!

V dnešní době obzvlášť platí, že není vždy snadné najít talentované, motivované a loajální zaměstnance. My víme, jak na to!

JSME CESTA K PROFESIONÁLKÁM

MámyDoPráce nabízejí firmám cestu k profesionálkám, které se vrací po kariérní přestávce zpět do pracovního procesu. Uvědomujeme si potenciál maminek, které se chtějí po mateřské a rodičovské dovolené opět začít kariérně rozvíjet a často jsou nuceny akceptovat pozici, která neodpovídá jejich vyšší kvalifikaci jen proto, že jim umožňuje péči o děti.

VYZDVIHUJEME ROVNOVÁHU MEZI RODINOU A PRACÍ

Přesvědčujeme a vyzýváme zaměstnavatele k tomu, aby vytvářeli více flexibilních rolí ve svých firmách a tím umožnili rodičům udržet rovnováhu mezi rodinou a prací.

MAMINKY, KTERÉ MAJÍ CHUŤ PRACOVAT

U nás najdete maminky ze všech oborů, na různé úrovni seniority, jazykové vybavenosti, připravené pracovat jak na zkrácené, tak na plné úvazky či v rámci krátkodobých a jednorázových projektů.

POSILNĚTE SVÉ TÝMY

Přiveďte do svých pracovních týmů nové kolegyně, které vám přinesou potřebné znalosti, zkušenosti, loajalitu, efektivitu a výkon. Není třeba připomínat, že vám pomohou vylepšit vaši genderovou diverzitu a ukázat, že vaše firma patří mezi ty, které neberou rodičovství jako překážku pro výkon pracovní profese.

BUĎTE MODERNÍ FIRMOU

Prezentujte se jako moderní firma i po stránce HR a ukažte vašim zákazníkům, dodavatelům ale zejména vašim stávajícím zaměstnancům, že rodinné hodnoty jsou součástí vaší firemní kultury.

V čem vynikáme?

RECRUITMENT 80%
HEADHUNTING 100%
DIVERSITY MANAGEMENT 60%

ŘEŠÍTE OTÁZKU DIVERZITY V RÁMCI VAŠÍ FIRMY?

Trápí vás nedostatek kvalifikované pracovní síly?

Chcete vědět, jak konkrétně můžeme vaší firmě pomoci a jaké další služby nabízíme? 

Neváhejte nás kontaktovat.