Publikováno
Leden 11, 2019
Lokalita
Praha
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Částečný úvazek
Obor
B2B služby, Finanční služby
Specializace
Administrativa a back office
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Na pozici Administrativní podpora budete zodpovědní především za skenování smluvních dokumentů, ukládání skenů do interní databáze a originálů do archivu. Vaším úkolem bude také zajištění agendy technických průkazů včetně jejich evidence, to znamená skenování, uložení originálů do trezoru a zároveň kontrola plnění povinnosti klienta (předložení technických průkazů). Dále budete mít na starosti evidenci směnek, zodpovědnost za archiv a budete se podílet na pravidelných inventurách.

K vaším dalším úkolům bude patřit částečné přebírání a zasílání pošty, uvítání návštěvy, drobné ad-hoc administrativní úkony či občasné zajištění občerstvení.

O zaměstnavateli

Naším klientem je mezinárodní společnost, která se specializuje na poskytování finančních služeb pro korporátní klientelu. Firma má v ČR 30 zaměstnanců a panuje zde přátelská a rodinná atmosféra. Společnost působí na trhu již více než 16 let a jako zaměstnavatel je velmi otevřený spolupráci s maminkami na a po MD/RD, jelikož má s nimi velmi dobré zkušenosti. Tam kde je to možné, nabízí zkrácené úvazky.

Pro koho je pozice vhodná

Tato pozice je vhodná pro každého, kdo hledá práci od-do. Kdo rád odchází s čistým stolem a nenosí si práci domů. Jelikož se jedná o práci s dokumenty, nezbytným předpokladem pro tuto pozici je smysl pro práci s papíry, důkladná pečlivost, preciznost a znalost MS Office (Word, Excel), obojí na dobré uživatelské úrovni. Předchozí zkušenost v administrativě není nezbytná. Důležitější je chuť pracovat a učit se novým věcem.
Klient by moc rád ve svém týmu uvítal někoho, kdo rád pracuje jako administrativní podpora a nevadí mu čas od času uvařit kávu pro návštěvu.
Klient je připraven udělat vám nabídku na částečný úvazek 30 hodin týdně. Klient je připravený obsadit tuto pozici buď jedním člověkem nebo dvěma v režimu tzv. sdíleného pracovního místa.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Junior účetní   Praha nový
Březen 16, 2019
Březen 13, 2019
Účetní   Praha
Březen 11, 2019
Únor 17, 2019
Únor 17, 2019