Publikováno
Listopad 28, 2019
Lokalita
Praha 2
Family friendly firma
****
Typ úvazku
Částečný úvazek
Obor
Veřejná správa a neziskový sektor
Specializace
Podnikové finance
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Náš klient do svého finančního týmu na centrále hledá kolegyni/kolegu na pozici Finanční účetní. Na této pozici budete přenášet do účetnictví běžný chod neziskové organizace prostřednictvím účtování přijatých faktur z České republiky i zahraničí, budete spolupracovat při dohledu nad tokem hotovosti prostřednictvím účtování pohybů v pokladnách různých měn, kontrolovat svěřená salda dodavatelů a podílet se na přípravě závěrky organizace. Detaily budete ladit společně s kolegy z jiných oddělení, měst, zemí. Budete mít možnost pracovat v přátelském prostředí, se vstřícnými kolegy, kteří mají svou práci rádi.

O zaměstnavateli

Naším klientem je jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřuje se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a osvětu i sociální práci v ČR. Společnost je velmi otevřená flexibilním pracovním úvazkům, pružné pracovní době a tam kde to jde i částečnému home office. Vládne zde neformální a otevřené pracovní prostředí. Společnost dává prostor pro nové nápady v rámci zlepšování a zefektivňování celkové péče o své zaměstnance.
Kanceláře jsou situované v centru Prahy kousek od I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru.

Pro koho je pozice vhodná

Nezbytným předpokladem pro úspěšné zvládnutí této role je předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky, znalost problematiky DPH u českých i zahraničních faktur. Náš klient by si na danou pozici představoval pečlivého a samostatného člověka s nadšením pro účetnictví a někoho, kdo se nebojí Excelu a Outlooku.

JAZYKOVÁ VYBAVENOST: znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni: umět se anglicky domluvit slovem i písmem

BENEFITY
Náš klient nabízí na tuto pozici nástupní plat 27.000,- až 31.000,- Kč/měsíc při plném úvazku podle Vašich předchozích zkušeností, 25 dnů dovolené, postupné zaškolení a seznámení s problematikou, odborná školení, jazykové kurzy. Pro malé děti zaměstnanců (pro děti od 2 let) má společnost vlastní dětský klub. Je zde také možnost vzít svého čtyřnohého mazlíčka do práce. Klient vám může nabídnout zázemí a know-how největší české neziskové organizace s mezinárodní působností.

Klient je připraven vám udělat nabídku zkrácený úvazek 0,7.

Tato pozice se tedy nabízí jako velmi vhodná především pro rodiče a všechny, kteří hledají work-life balance.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice