Publikováno
Červenec 21, 2020
Lokalita
Praha
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek, Pružná pracovní doba
Obor
Zdravotnictví, biotechnologie a farmacie
Specializace
Ostatní
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro rozšiřující se tým kliniky fetální diagnostiky hledáme lékaře v oboru gynekologie a porodnictví pro ambulantní péči. V případě zájmu je možné si rozšířit svoje znalosti a věnovat se i prenatální diagnostice vrozených vad plodu.

Čeká na Vás vyškolení ve screeningové a specializované (expertní) ultrazvukové diagnostice plodu v těhotenství přímo od školitele nadace fetální medicíny “NADACE FETÁLNÍ MEDICÍNY” (FMF – Fetal Medicine Foundation London), a to vše za využití špičkového přístrojového vybavení v prostředí nové moderní kliniky v Praze.

Pokud Vás zajímá obor gynekologie a prenatální diagnostiky a máte zájem se v něm do budoucna rozvíjet, pak je tato klinika pro Vás tou pravou volbou.

O zaměstnavateli

Naším klientem je moderní soukromá klinika fetální medicíny v Praze. Jedná se o nově etablované pracoviště, které je špičkou ve svém oboru.

Některé vybrané služby, které klinika nabízí:
• Screeningová a specializovaná (expertní) ultrazvuková vyšetření plodu v těhotenství
• Specializované invazivní výkony prenatální diagnostiky (CVS, Amniocentéza)
• Neinvazivní prenatální cfDNA testy z krve matky týkající se diagnostiky Downova syndromu a dalších častých chromozomálních vad plodu (HARMONY, PANORAMA)
• Komplexní gynekologicko-porodnická ambulantní péče

Pro koho je pozice vhodná

Hledáme lékaře v oboru gynekologie a porodnictví pro ambulantní péči se zájmem o prenatální diagnostiku vrozených vad plodu. Atestace zde není podmínkou.
Klient nabízí pružnou pracovní dobu, plný nebo zkrácený úvazek a především dlouhodobou spolupráci a vysokou míru profesionality, na které si zakládají.
Organizaci pracovní doby jsou schopní a ochotní přizpůsobit na míru Vašim potřebám, a tak je tato pozice vhodná pro rodiče malých dětí.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.