Publikováno
Listopad 27, 2019
Lokalita
Praha 2
Family friendly firma
****
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek, Částečný Home Office
Obor
Veřejná správa a neziskový sektor
Specializace
Lidské zdroje
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Náš klient do svého pražského Centrálního HR týmu hledá novou posilu na pozici HR Generalist. Vašim hlavním úkolem bude spoluzodpovědnost za všechny HR procesy. Budete mít na starosti nábor od A do Z, onboarding, offboarding, adaptaci zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání a potřebnou HR administrativu. Budete se podílet na podpoře hodnotících procesů, oceňování a odměňování včetně problematiky benefitů. Dále se budete podílet na průzkumu spokojenosti zaměstnanců a také na organizaci a účasti na HR eventech. Budete spolupracovat s vedoucími sekcí v HR otázkách a pomáhat jim orientovat se v HR směrnicích a nástrojích. V neposlední řadě budete podnikat aktivity podporující budování značky zaměstnavatele.

O zaměstnavateli

Naším klientem je jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřuje se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a osvětu i sociální práci v ČR. Společnost je velmi otevřená flexibilním pracovním úvazkům, pružné pracovní době a tam kde to jde i částečnému home office. Vládne zde neformální a otevřené pracovní prostředí. Společnost dává prostor pro nové nápady v rámci zlepšování a zefektivňování celkové péče o své zaměstnance.
Kanceláře jsou situované na Praze 2.

Pro koho je pozice vhodná

Nezbytným předpokladem pro tuto pozici je předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky.

Pozice vás bude bavit, pokud rádi komunikujete s lidmi na denní bázi. Náš klient potřebuje na tuto pozici někoho, kdo má tvůrčí a pozitivní přístup k řešení problémů, kdo umí pracovat samostatně a je na něj/ní spoleh.

JAZYKOVÁ VYBAVENOST: znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (část komunikace s kandidáty a kolegy probíhá v angličtině)

BENEFITY
Náš klient nabízí na tuto pozici nástupní plat 28.000 Kč/měsíc při plném úvazku, 25 dnů dovolené, možnost školení a dalšího osobního rozvoje. Pro předškolní děti zaměstnanců má společnost vlastní dětský klub. Je zde také možnost vzít svého čtyřnohého mazlíčka do práce.

Klient je připraven vám udělat nabídku na 0,8 až plný úvazek. Můžete využít možnost flexibilní pracovní doby a možnost občasné práce z domova.

Tato pozice se tedy nabízí jako velmi vhodná především pro rodiče a všechny, kteří hledají work-life balance.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice