Publikováno
Únor 3, 2020
Lokalita
Praha 2
Family friendly firma
****
Typ úvazku
Poloviční úvazek
Obor
Veřejná správa a neziskový sektor
Specializace
Lidské zdroje
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Náš klient do svého pražského týmu Centrálního HR týmu hledá novou posilu na pozici HR Generalist. Kromě náboru nových zaměstnanců budete mít spoluzodpovědnost za různé HR procesy. Budete zodpovědní za nábor od A do Z (především vedení pohovorů a komunikace s hiring manažery, včetně aktivního vyhledávání a oslovování kandidátů a boostování pozic), onboarding, offboarding, adaptaci zaměstnanců, koordinaci tréningů, organizaci a účast na HR eventech.
Podle vašich zkušeností a preferencí se můžete účastnit i některých z dalších činností HR oddělení: průzkum spokojenosti zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, hodnotící procesy, oceňování a odměňování (vč. problematiky benefitů), podpora vedoucích sekcí v HR otázkách, navigace v HR směrnicích a nástrojích, aktivity podporující budování značky zaměstnavatele.
Klient ocení vaše nové nápady v rámci zlepšování a zefektivňování celkové péče o zaměstnance.

O zaměstnavateli

Naším klientem je jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřuje se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a osvětu i sociální práci v ČR. Společnost je velmi otevřená flexibilním pracovním úvazkům, pružné pracovní době a tam kde to jde i částečnému home office. Vládne zde neformální a otevřené pracovní prostředí. Společnost dává prostor pro nové nápady v rámci zlepšování a zefektivňování celkové péče o své zaměstnance.
Neformální a útulné kanceláře jsou situované na Praze 2.

Pro koho je pozice vhodná

Nezbytným předpokladem pro tuto pozici jsou alespoň 2 roky předchozí zkušenosti na pozici Personalist(k)a, HR Business Partner nebo HR Generalist.

Pozice vás bude bavit, pokud rádi komunikujete s lidmi na denní bázi. Náš klient potřebuje někoho, kdo je empatický/á k uchazečům a umí se vcítit do potřeb manažerů v organizaci, někoho, kdo umí pracovat samostatně a má tvůrčí a pozitivní přístup k řešení problémů.
Zkušenost s HR procesy nebo vzděláním v oboru je výhodou, nicméně není to podmínka.

JAZYKOVÁ VYBAVENOST: znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (část komunikace s kandidáty a kolegy probíhá v angličtině)

BENEFITY

Náš klient nabízí na tuto pozici nástupní plat 28.000,- Kč/měsíc při plném úvazku, 25 dnů dovolené, možnost školení a dalšího osobního rozvoje. Pro děti zaměstnanců má společnost vlastní dětský klub. Je zde také možnost vzít svého čtyřnohého mazlíčka do práce.

Klient je připraven vám udělat nabídku na 0,5 úvazek. Můžete využít možnost flexibilní pracovní doby a možnost občasné práce z domova.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Listopad 27, 2019