Publikováno
Leden 22, 2020
Lokalita
Praha 7
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Plný úvazek, Částečný Home Office, Pružná pracovní doba
Obor
Informační technologie, Internet a e-commerce, Reklama, PR a média
Specializace
Administrativa a back office, Lidské zdroje, Podnikové finance
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

V současnosti pro našeho klienta hledáme takové to pomyslné srdce kanceláře. Hledáme člověka, který bude mít na starost kompletní support kanceláře hned v několika oblastech:

Finance: budete mít na starosti přípravu podkladů pro účetnictví pro účetní firmu, faktury, podklady pro docházku, reporty a přehledy budgetů pro investory. Budete pracovat s Excelem a Google sheets.

HR: komunikace s dodavateli HR služeb, stylizace a uveřejňování inzerátů, komunikace s kandidáty a první kolo pohovorů (může být i telefonicky), onboarding nových kolegů (smlouvy, úvodní školení).

Kancelář: evidence majetku, vybavení, HW, pravidelné zajištění občerstvení, vítání návštěv.

Osobní asistence CEO: tato náplň bude tvořit asi 10% z celkové Vaší práce. Booking hotelů, letenek a různé ad hoc úkoly dle situace např. komunikace s právní kanceláří atp.

Budete mít k sobě ještě jednu kolegyni, která zde pracuje na 1/2 úvazek a bude Vám pomáhat s čím bude třeba.

O zaměstnavateli

Náš klient je technologický start-up, který se pohybuje ve světě digitálních médií a nových technologií. Sídlí v krásných kancelářích v Praze 7 - Holešovicích. V týmu je nyní 12 lidí, kde většinu týmu tvoří vývojáři a analytici plus obchod a back office. Je zde neformální a přátelská atmosféra, jak už tak v menších týmech bývá, a lidé s otevřenou myslí a hezkými vztahy.

Pro koho je pozice vhodná

Hledáme člověka, který je samostatný, přesný a rychlý při plnění úkolů. Umí si poradit s každou záludností číhající v kancelářském prostředí, je nekonfliktní a chápe, jak významná je role Office Managera pro firmu. Důležitým předpokladem pro výkon této práce je dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem) i s ohledem na některé kolegy, se kterými se budete dorozumívat pouze anglicky.

Klient je připravený Vám udělat nabídku na plný úvazek a nabízí k tomu zajímavou flexibilitu. Ideálně 6 hodin/den práce v kanceláři s využitím pružné pracovní doby, zbylé 2 hodiny je možné pracovat z domova/být na telefonu. Dále každý týden 1 den v týdnu (dle Vašeho výběru) je možné mít home office. S takovýmto režimem je i tato pozice na plný úvazek velmi flexibilní a je vhodná i pro rodiče malých dětí stejně jako pro všechny, pro které je work-life balance podstatný.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Procurement Admin Support   Praha 4 nový
Únor 14, 2020
HR Business Partner   Praha 4 nový
Únor 14, 2020
Mzdová účetní   Kladno nový
Únor 13, 2020
HR Generalist   Praha 2
Únor 3, 2020
Sales Assistant   Praha 3
Leden 30, 2020