Publikováno
Listopad 29, 2019
Lokalita
Praha 2
Family friendly firma
****
Typ úvazku
Částečný úvazek, Pružná pracovní doba
Obor
Veřejná správa a neziskový sektor
Specializace
Podnikové finance
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Náš klient do svého finančního týmu na centrále hledá kolegyni/kolegu na pozici Pokladní finančního oddělení. Vašim úkolem na této pozici bude vedení hlavní pokladny, příjem a výdej hotovosti v CZK i cizích měnách, výběry hotovosti z banky, evidence a kontrola dokladů v účetním systému, archivace pokladních dokladů, inventarizace pokladní hotovosti. Budete také spolupracovat s kolegy při závěrkách organizace. Budete mít možnost pracovat v přátelském prostředí, se vstřícnými kolegy, kteří mají svou práci rádi.

O zaměstnavateli

Naším klientem je jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřuje se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a osvětu i sociální práci v ČR. Společnost je velmi otevřená flexibilním pracovním úvazkům, pružné pracovní době a tam kde to jde i částečnému home office. Vládne zde neformální a otevřené pracovní prostředí. Společnost dává prostor pro nové nápady v rámci zlepšování a zefektivňování celkové péče o své zaměstnance.
Kanceláře jsou situované na Praze 2.

Pro koho je pozice vhodná

Nezbytným předpokladem pro úspěšné zvládnutí této role je pečlivost, samostatnost a dobré komunikační dovednosti. Náš klient by si na danou pozici představoval člověka s proaktivním přístupem a někoho, kdo se nebojí Excelu a Outlooku.

JAZYKOVÁ VYBAVENOST: znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni: umět se anglicky domluvit slovem i písmem

BENEFITY
Náš klient nabízí na tuto pozici nástupní plat 15.000,- až 18.000,- Kč/měsíc při zkráceném úvazku podle Vašich předchozích zkušeností, 25 dnů dovolené, postupné zaškolení a seznámení s problematikou, odborná školení, jazykové kurzy. Pro malé děti zaměstnanců (pro děti od 2 let) má společnost vlastní dětský klub. Je zde také možnost vzít svého čtyřnohého mazlíčka do práce. Klient vám může nabídnout zázemí a know-how největší české neziskové organizace s mezinárodní působností.

Klient je připraven vám udělat nabídku na částečný, 0,75 úvazek (6 hod denně).

Tato pozice se tedy nabízí jako velmi vhodná především pro rodiče a všechny, kteří hledají work-life balance.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice