Publikováno
Červen 4, 2019
Lokalita
Praha
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek, Částečný Home Office
Obor
Reklama, PR a média
Specializace
Marketing a product management
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Vzhledem k dynamickému nárůstu projektů náš klient hledá posilu do svého marketingového týmu. Na pozici PPC Specialisty budete klíčovou osobou pro správu, vytváření a optimalizaci reklamních kampaní, a to jednak reklamních sestav v reklamním systému Sklik a Google Adwords. Budete také spravovat a optimalizovat kampaně v reklamním systému Facebook, Etarget a následně tyto kampaně vyhodnocovat a analyzovat. V případě vašeho zájmu je zde možnost kromě PPC kampaní dále profesně růst a věnovat se i emailingu a rozvíjet se v oblasti grafiky.

O zaměstnavateli

Naším klientem je česká reklamní agentura, která nabízí svým klientům optimální způsob marketingové komunikace s cílem zviditelnit se na trhu, a to prostřednictvím print médií, rádia či online komunikace (například přímá reklama na internetových portálech, PPC kampaně, sociální sítě atd). Svým klientům poskytuje nadstandardní péči a udržuje s nimi dlouhodobou spolupráci. Najdete zde malý tým nadšených lidí do marketingu a obchodu, dog friendly prostředí a běžným standardem je možnost využití home office.

Pro koho je pozice vhodná

Pozice je vhodná pro ty z vás, kteří máte předchozí praktickou zkušenost se správou a optimalizací PPC kampaní v reklamních systémech Sklik, Google AdWords, Facebook, Etarget. Nezbytným předpokladem je také pokročilá znalost analytického nástroje Google Analytics. Tato pozice vás bude bavit, pokud vás zajímá oblast online marketingu a chtěli byste se v něm dále rozvíjet. Klient by rád do svého týmu uvítal člověka s proklientským přístupem.

Klient je připraven nabídnout plný, případně i částečný, minimálně však 0,75 úvazek s možností částečného home office. Tato pozice je tedy velmi vhodná pro rodiče malých dětí a pro všechny, pro které je work-life balance prioritou. Samozřejmostí je zde káva a občerstvení na pracovišti, firemní notebook a firemní telefon.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Customer Support   Praha 8
Srpen 11, 2019
Srpen 2, 2019
Srpen 2, 2019
Červen 12, 2019
Květen 24, 2019