Publikováno
Leden 22, 2020
Lokalita
Praha 2
Family friendly firma
*****
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek, Poloviční úvazek, Home Office, Částečný Home Office, Pružná pracovní doba
Obor
Veřejná správa a neziskový sektor
Specializace
IT
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Náš klient hledá do týmu v pražské centrále posilu na pozici PROGRAMÁTOR - ADMINISTRÁTOR.
Hledají člověka, který bude nejen programátorem, ale také analytikem-konzultantem.

Vaším úkolem bude spolupracovat na vývoji interních informačních systémů DMS ELO a ERP Dynamics NAV. Součástí Vaší práce bude také administrace těchto systémů (jak na denní bázi, tak práce na větším rozvoji). Budete jednat s dodavateli řešení (např. Autocont).
Mezi Vaše úkoly bude patřit současně také komunikace s uživateli systémů a řešení jejich požadavků.

O zaměstnavateli

Naším klientem je jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřuje se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a osvětu i sociální práci v ČR. Společnost je velmi otevřená flexibilním pracovním úvazkům, pružné pracovní době a tam kde to jde i částečnému home office. Vládne zde neformální a otevřené pracovní prostředí. Společnost dává prostor pro nové nápady v rámci zlepšování a zefektivňování celkové péče o své zaměstnance. Velkou výhodou je, že pro malé děti zaměstnanců mají v budově vlastní dětský klub (pro děti od 2 let).
Kanceláře jsou situované na Praze 2, kousek od stanice metra I.P. Pavlova.

Pro koho je pozice vhodná

Pro výkon této role nepotřebujete přímo vzdělání v oboru, ale bude to Vaše velká výhoda. Pokud nemáte vzdělání v oboru, budete potřebovat bohatou praxi a zkušenosti na obdobné pozici.
Nezbytná je schopnost při programování přemýšlet a ochota dále se vzdělávat dále potom zkušenosti s programovacími jazyky JavaScript a Java jsou výhodou.
Ideálně pokud se vyznáte v MSSQL nebo jiné relační databázi na úrovni programátora-uživatele; máte obecný IT rozhled (sítě, HW, OS); máte analytický přístup k řešení problémů; rád/a pracujete i na dlouhodobých projektech (kdy od sbírání požadavků do implementace řešení uběhne např. rok).

Jste schopen/schopna naslouchat uživateli a nabídnout vhodná řešení; jste spolehlivý/á, samostatný/á, zároveň ale neváháte konzultovat případné nejasnosti v zadání; ovládáte AJ na takové úrovni, abyste rozuměl/a technickým manuálům.

K dispozici Vám bude zkušený kolega, který Vás podrobně zaškolí a bude Vás metodicky podporovat a současně budete mít velkou míru autonomie.

Klient je připravený Vám udělat nabídku na zkrácený úvazek nebo na plný úvazek (dle Vašich možností a preferencí) na pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Nastoupit můžete v ihned nebo dle dohody.

Nástupní plat je u této pozice v rozmezí 27.000,- až 35.000,- Kč/měsíc při plném úvazku podle Vašich předchozích zkušeností.

Dále klient nabízí flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova; 25 dnů dovolené; pro malé děti zaměstnanců má v budově vlastní dětský klub (pro děti od 2 let). Útulné kanceláře, kde není open space.
V neposlední řadě přátelské prostředí, vstřícné kolegy, kteří mají svou práci rádi.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.