Publikováno
Prosinec 10, 2019
Lokalita
Brno
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek
Obor
Zdravotnictví, biotechnologie a farmacie
Specializace
Ostatní
Kraj
Jihomoravský kraj

Popis pozice

V současnosti náš klient hledá posilu do svého týmu v moderním, příjemném Mamografickém centru v Brně. Vaším úkolem bude poskytovat support Lékařům Radiologie. Budete kontaktní osobou pro pacienty, o které se budete během vyšetření starat, komunikovat s nimi a obeznámíte je s postupem vyšetření. Zároveň budete obsluhovat přístroj sloužící k vyšetření. Klient vám zajistí proškolení v technice screeningu.

O zaměstnavateli

Naším klientem je velký soukromý poskytovatel zdravotnické péče s působností po celé ČR. Tato společnost poskytuje zdravotnické služby jak pro individuální klientelu, tak i pro zaměstnavatele na velmi vysoké úrovni. Ve svých klinikách se zaměřuje na prémiovou péči a výrazně individuální a proklientský přístup k pacientům. Společnost na trhu působí již více než 20 let a za tu dobu si vybudovala dobré jméno a rozsáhlou klientelu.
Svým lékařským pracovníkům společnost nabízí kompletní zázemí hned v řadě oblastí: v podobě nadstandardně vybavených ordinací, profesionálního zdravotnického personálu ale i podpůrného personálu, který se stará o nezbytnou administrativu včetně call centra. Lékař zde tedy "pouze" diagnostikuje a léčí své pacienty bez zbytečné administrativy a dalších prací přímo nesouvisejících s výkonem lékařské praxe. Ve sporných či nejasných případech má každý lékař možnost využít garanta na komisní řízení, pokud si v postupu sám/a není jistý/á.

Pro koho je pozice vhodná

Nezbytným předpokladem pro úspěšné zvládnutí této role je ukončená VOŠ/VŠ radiologického směru, odborná a zdravotní způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb.

Pozice vás bude bavit v případě, že je pro vás důležitá vstřícnost vůči pacientům jako i hezké pracovní vztahy mezi kolegy.

BENEFITY:
Klient nabízí balíček benefitů, a to stravenky v hodnotě 90 Kč, 5 týdnů dovolené, benefitní kartu, příspěvek na penzijní připojištění, kartu Multisport.

Klient je připraven vám nabídnout práci na plný i zkrácený úvazek. Klient je otevřený spolupráci na 1 až 5 dní v týdnu podle vašich aktuálních možností. Z tohoto důvodu je tato pozice vhodná zejména pro rodiče a všechny, kteří hledají práci na zkrácený úvazek. Je vhodná i pro rodiče na rodičovské dovolené, kteří si i pomocí jednoho dne v týdnu mohou udržet své odborné dovednosti.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice