Publikováno
Únor 28, 2020
Lokalita
Praha
Family friendly firma
****
Typ úvazku
Poloviční úvazek, Částečný Home Office, Pružná pracovní doba
Obor
FMCG a retail, Ostatní průmyslová výroba
Specializace
Lidské zdroje
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro pražský výrobní závod klient aktuálně hledá člověka na pozici Recruiter.
Budete součástí 3 členného týmu oddělení recruitmentu. Vaším úkolem bude především nábor pozic pro výrobní závod: výroba, sklad, logistika, doprava a administrativa. Budete pracovat se všemi možnými zdroji a kanály (inzerce, sociální sítě, kampaně, agentury atd). Budete partnerem pro hiring manažery, se kterými budete komunikovat jejich aktuální potřeby. Využijete vlastní kreativitu při tvorbě inzerce i při tvorbě náborových kampaní s cílem dostat se k těm správným lidem. Budete spolupracovat také s externími dodavateli a zároveň budete budovat vlastní síť kandidátů. Budete mít na starosti prvotní prescreening uchazečů, plánování schůzek a následně vedení samotných pohovorů. Pokud vyhodnotíte schůzku pozitivně, přizvete k pohovoru také hiring manažery. Nesdílnou součástí vaší práce bude také vyhodnocování pohovorů, vedení potřebné administrativy, práce s interními systémy a také aktivity spojené s budováním značky klienta.

O zaměstnavateli

Naším klientem je úspěšná výrobní společnost působící v oblasti rychloobrátkového zboží s více než 140letou tradicí a mezinárodní působností. Je středoevropskou jedničkou na trhu ve svém oboru.
Společnost tvoří kvalitní zaměstnanci, kteří svojí práci dělají s láskou a jsou loajální, což jsou hodnoty, na kterých si firma zakládá a cení si jich. Klient na oplátku pečuje o spokojenost svých zaměstnanců a je velmi otevřený flexibilitě. Běžnou rutinou je zde pružná pracovní doba a tam, kde to pozice dovolují i home office.
V České republice má společnost několik výrobních závodů.

Pro koho je pozice vhodná

V této roli uspějete, pokud máte předchozí prokazatelnou zkušenost s náborem pozic ve směnném provozu (výroba, logistika, doprava). Budete mít sice pravidelný support HR týmu z centrály, nicméně náš klient potřebuje na tuto pozici samostatného člověka, který ví, jak zrealizovat úspěšný nábor. Zároveň byste měli mít přehled o současné situaci na trhu práce.

Tato pozice je pro vás vhodná v případě, že vás baví práce s lidmi, jste samostatná, velmi organizačně schopná osoba s nadstandardními komunikačními schopnostmi a disponujete určitou mírou vytrvalosti, která je pro tuto práci nezbytná.

Klient je připravený vám nabídnout zkrácený, ½ úvazek (tj. 20 hod týdně). 2x 4-6 hodin týdně bude potřeba být fyzicky v kanceláři a účastnit se výběrových řízení, další část práce lze vykonávat i formou home office. Budete mít k dispozici pracovní telefon a notebook.

Tato pozice je tedy svojí flexibilitou velmi vhodná především pro rodiče dětí a všechny, kteří hledají work-life balance.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice