Publikováno
Leden 30, 2020
Lokalita
Praha 3
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Částečný úvazek, Pružná pracovní doba, Dlouhodobá brigáda
Obor
FMCG a retail
Specializace
Obchod a prodej
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

V současnosti hledáme šikovného člověka na pravidelnou výpomoc do kamenné prodejny na Praze 3. Vaší prací bude starost o zboží (udržovat pořádek ve skladu, evidence, zboží na prodejně), udržování příjemného prostředí na prodejně, obsluha zákazníků - poradit s výběrem. Pomoc s balením zásilek a expedicí a další drobné ad hoc úkoly, které s sebou přináší provoz kamenné prodejny.

O zaměstnavateli

Naším klientem je eshop s kamennou prodejnou na Praze 3, který se zaměřuje na pánskou, dámskou a dětskou módu a bytové doplňky. Firma je na trhu již 10 let a disponují vlastními skladovými zásobami. Nabízí část sortimentu v bio kvalitě a fair trade označení a jejich cílem je, tuto kategorii stále rozšiřovat.

Pro koho je pozice vhodná

Hledáme někoho, kdo má ideálně praxi na podobné pozici, ale není to vůbec podmínkou. Klíčové je, abyste byla prakticky orientovaná osoba, která nečeká, až jí někdo řekne, co má udělat, ale když vidí, že někde něco není na 100%, tak sama přišla a postarala o potřebné. Stejně tak v přístupu ke klientům. Nezbytný je kladný vztah k práci s PC.
Tato práce je ideální pro někoho, kdo chce práci od - do a kdo chce domů chodit s čistou hlavou. Někdo, kdo je pracovitý a pečlivý.

Klient je připravený udělat Vám nabídku dle Vašich časových možností na zkrácený úvazek. Ideálně každý den na 3-4 hodiny nebo déle, nebo některé dny po celou pracovní dobu a jiný den žádnou. Vše je o vzájemné dohodě. Otevírací doba prodejny je od 9:00 do 18:00 - v tomto rozmezí je možné se domluvit na režimu, který Vám bude nejlépe vyhovovat, a proto je tato pozice velmi flexibilní, dá se dobře kombinovat buď se studiem nebo s péčí o člena domácnosti.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Procurement Admin Support   Praha 4 nový
Únor 14, 2020
HR Business Partner   Praha 4 nový
Únor 14, 2020
Mzdová účetní   Kladno nový
Únor 13, 2020
HR Generalist   Praha 2
Únor 3, 2020