Publikováno
Leden 10, 2019
Lokalita
Praha
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Plný úvazek, Částečný Home Office
Obor
Reklama, PR a média
Specializace
Obchod a prodej
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Na pozici Sales & Marketing Representative bude vaším úkolem prodej reklamy menším a středním firmám. Primárně po telefonu, po zapracování a zaškolení se budete účastnit i osobních schůzek. Postupně si budete tvořit vlastní portfolio klientů, o které budete dále pečovat. Na základě individuálních potřeb klienta připravíte konkrétní obchodní návrh a vhodné marketingové kanály. V průběhu celého projektu, od příprav marketingové kampaně až po její realizaci, budete úzce spolupracovat s vývojovým a marketingovým týmem a zároveň budete pro klienta klíčovou kontaktní osobou. Následně budete zodpovědní za sledování stavu kampaní, případně za návrh optimalizací. Po skončení kampaně budete zodpovědní za vypracování statistiky a vyhodnocení kampaně.

Náš klient je připravený vás zaškolit na jednotlivé marketingové kanály a základy marketingu. Je zde možnost si postupně rozšiřovat znalost marketingových produktů a profesně vyrůst až na pozici Account Managera.

O zaměstnavateli

Naším klientem je česká reklamní agentura, která nabízí svým klientům optimální způsob marketingové komunikace s cílem zviditelnit se na trhu, a to prostřednictvím print médií, rádia či online komunikace (například přímá reklama na internetových portálech, PPC kampaně, sociální sítě atd). Svým klientům poskytuje nadstandardní péči a udržuje s nimi dlouhodobou spolupráci. Najdete zde malý tým nadšených lidí do marketingu a obchodu, dog friendly prostředí a běžným standardem je zde možnost využití home office.

Pro koho je pozice vhodná

Pozice je vhodná pro ty z vás, kteří máte zkušenost s B2B prodejem nebo máte "obchodního ducha", zajímá vás oblast marketingu a chtěli byste se v něm dále rozvíjet. Tato pozice vás bude bavit, pokud jste komunikativní typ člověka a máte rádi tah na branku. Nezbytným předpokladem je proklientský přístup.
Klient nabízí plný úvazek s možností částečného home office.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Junior účetní   Praha nový
Březen 16, 2019
Březen 13, 2019
Účetní   Praha
Březen 11, 2019
Únor 17, 2019
Únor 17, 2019