Publikováno
Leden 16, 2020
Lokalita
Cheb, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí n.Labem, Liberec
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek, Home Office, Částečný Home Office, Pružná pracovní doba
Obor
Výchova, vzdělávání a výzkum
Specializace
Ostatní
Kraj
Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Popis pozice

Vzhledem k rostoucí poptávce po službách, hledá náš klient do svého týmu další odborné lektory/ky a školitele pro webináře.
Vaším úkolem bude příprava a výuka moderních vzdělávacích kurzů vedených ve formě prezenční a/nebo distanční/webinář. Pro vytváření kurzů vám bude k dispozici tým pracovníků, včetně didaktika pro media a techniku.
Náš klient by do svého týmu uvítal školitele a lektory se zaměřením na účetnictví, dále lektory hard a soft skills pro oblast administrativy: například komunikační, telefonické, obchodní, interpersonální dovednosti, výuka IT programů potřebných pro administrativní činnost atd. a také lektory se zaměřením na řemeslnou a praktickou činnost (křovinořez/motorová pila) a další.
Klient je připravený vám nabídnout zaškolení a zázemí stabilní vzdělávací organizace.

O zaměstnavateli

Naším klientem je původem německá firma zabývající se vzděláváním a rozvojem. Na českém trhu působí úspěšně od roku 1994 a nabízí různorodá školení pro uchazeče o práci, rekvalifikační kurzy, poradenství především pro pracovníky v sociálních službách, pedagogice a řemeslech, firemní vzdělávání, workshopy, koučingy a další. Společnost se zabývá také přípravou, realizací a řízením projektů z veřejného i neziskového sektoru v oblasti vzdělávání a rozvoje a má přibližně 100 zaměstnanců. Centrála společnosti je v Chebu, své kanceláře má také v dalších městech Severozápadních Čech, a to v Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském a Libereckém kraji.

Pro koho je pozice vhodná

Nezbytným předpokladem pro úspěšné zvládnutí této role jsou odborné znalosti ve výše uvedených oblastech, předchozí lektorská/pedagogická zkušenost, případně předchozí zkušenost se zaškolováním zaměstnanců či vedením interních školení v rámci organizace.

Znalost německého jazyka je výhodou, nikoli však podmínkou.

Klient je připravený udělat vám nabídku na DPP/DPČ, nebo na zkrácený úvazek. Místo výuky si můžete přizpůsobit svým potřebám: výuka může probíhat ze všech středisek v rámci Karlovarského, Ústeckého, Plzeňského nebo Libereckého kraje či z domova. Tato pozice je tedy velmi vhodná pro rodiče a všechny, kteří hledají work-life balance.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice