Publikováno
Říjen 30, 2019
Lokalita
Praha
Family friendly firma
****
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek, Částečný Home Office, Pružná pracovní doba
Obor
Informační technologie, Internet a e-commerce
Specializace
Marketing a product management, IT
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Klíčovým a velmi důležitým nástrojem je pro našeho klienta datová analýza a sledování chování zákazníků. V této oblasti je náš klient špičkou na trhu. Do rozrůstajícího se týmu proto hledáme zkušeného Webového analytika, který vidí svět v číslech a datech a bude pomocí nejnovějších technologií provádět a vyhodnocovat digitální analytiku, sledovat chování klientů, hledat souvislosti, propojení a následně přinášet návrhy na zlepšení online projektů klientů.

O zaměstnavateli

Naším klientem je přední konzultační společnost, která přináší svým klientům optimalizaci jejich online projektů. Zabývá se především analýzou webu a celkového obchodního modelu, optimalizací remarketingu, emailingu, PPC, SEO a spoustu dalšího. Najdete zde tým 25 nadšenců do IT technologií ale i marketingu. Společnost sídlí v hezkých, příjemných kancelářích, které na vás dýchnou svojí tvůrčí atmosférou, dog a family friendly prostředím. Náš klient je hrdý na to, že funguje jako "svobodná firma" založená na spolurozhodování. Všichni se svými nápady podílejí na chodu firmy. Nebazíruje se tady na tom, kolik hodin strávíte v kanceláři. Klidně si můžete pracovní dobu posunout tak, jak zrovna potřebujete, případně můžete pracovat z domova. Na druhou stranu se po vás ale bude požadovat perfektně odvedená práce a dobré výsledky.

Pro koho je pozice vhodná

Tato pozice je vhodná pro všechny z vás, pro které je samozřejmostí znalost Google Analytics (vyznáte se v přehledech, rozumíte obecným principům analytiky a orientujete se v datech), Google Tag Manager, máte alespoň základy Javascript (umíte naprogramovat malé webové stránky), víte co to je cookie, http request, git.

Nezbytným předpokladem je schopnost autonomie a schopnost uřídit sám sebe.

Pozice vás bude bavit, pokud jste otevření novým technologiím, máte chuť dále profesně růst a máte rádi nové výzvy.

Klient je připraven udělat vám nabídku na plný ale i částečný, minimálně poloviční úvazek. Vzhledem k flexibilním podmínkám, které klient nabízí v podobě pružné pracovní doby či práce z domova je možné pozici hravě zvládnout i na plný úvazek. Tato pozice je tedy vhodná především pro rodiče dětí ale i pro všechny, pro které je work-life balance prioritou.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice