Publikováno
Červen 12, 2019
Lokalita
Praha
Family friendly firma
***
Typ úvazku
Plný úvazek
Obor
Zdravotnictví, biotechnologie a farmacie
Specializace
Ostatní
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Na pozici Zdravotní sestry budete mít na starosti uvítání klientů, zadání jejich údajů do systému. Někdy jim odeberete krev a na závěr s nimi vyřídíte platbu. Budete pracovat výlučně se zdravými pacienty. Dále budete kontrolovat zásobu zdravotnického vybavení v ordinaci, jeho objednání a sledování expirace. Vašim úkolem bude také administrativní podpora lékaře, práce s databází klientů jako i zodpovědnost za pokladnu.

O zaměstnavateli

Naším klientem je provozovatel sítě soukromých ordinací. Na trhu působí již více než 10 let. Svoje moderně vybavené ordinace má etablované v jednotlivých regionech České republiky. Společnost klade důraz na odbornost a kvalitu oproti kvantitě a svým lékařským pracovníkům nabízí podpůrné zázemí v podobě oddělení zákaznické podpory, které se stará o potřebnou administrativu, objednávání klientů, ale také o technickou podporu. Společnost zároveň běžně nabízí časovou flexibilitu a zkrácené úvazky všude tam, kde to daná pozice umožňuje.

Pro koho je pozice vhodná

Nezbytným předpokladem pro výkon této pozice je středoškolské vzdělání v oboru praktická sestra a znalost práce s počítačem (uživatelská znalost MS Office a ideálně zkušenost s prací se zdravotnickým softwarem).
Pozice je vhodná pro ty z vás, kteří preferujete pracovat pouze na denní směny v pracovních dnech. Pozice vás bude bavit v případě, že jste pečlivý typ člověka, nechybí vám úsměv, rádi komunikujete s lidmi a není vám cizí práce s počítačem.
Klient je připraven udělat vám nabídku na plný úvazek. Náš klient má propracovaný kariérní plán jako i benefitní program v podobě stravenek, týdnu dovolené navíc, bonusového programu či příspěvku na penzijní a životní pojištění.
Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Customer Support   Praha 8
Srpen 11, 2019
Srpen 2, 2019
Srpen 2, 2019
PPC Specialist   Praha
Červen 4, 2019
Květen 24, 2019