Publikováno
Únor 21, 2020
Lokalita
Praha
Family friendly firma
****
Typ úvazku
Částečný úvazek, Plný úvazek, Pružná pracovní doba
Obor
Zdravotnictví, biotechnologie a farmacie
Specializace
Ostatní
Kraj
Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro rozšiřující se tým kliniky fetální diagnostiky hledáme posilu v podobě Zdravotní sestry. Vaší každodenní prací bude organizace ordinace, objednávání pacientů a komunikace s nimi (termíny, výsledky vyšetření), příprava pacientek před vyšetřením.

O zaměstnavateli

Naším klientem je moderní soukromá klinika fetální medicíny v Praze. Jedná se o nově etablované pracoviště, které je špičkou ve svém oboru.
Některé vybrané služby, které klinika nabízí:
• Screeningová a specializovaná (expertní) ultrazvuková vyšetření plodu v těhotenství
• Specializované invazivní výkony prenatální diagnostiky (CVS, Amniocentéza)
• Neinvazivní prenatální cfDNA testy z krve matky týkající se diagnostiky Downova syndromu a dalších častých chromozomálních vad plodu (HARMONY, PANORAMA)
• Komplexní gynekologicko-porodnická ambulantní péče

Pro koho je pozice vhodná

Hledáme šikovnou, milou a pečlivou zdravotní sestřičku s odpovídajícím vzděláním a zájmem o obor fetální medicíny a prenatální diagnostiky. Praxe v tomto oboru není nutná, ale je velkou výhodou.

Klient nabízí možnost přizpůsobit pracovní dobu i úvazek potřebám vybranému kandidátovi/kandidátce. Můžete pracovat jak na plný úvazek pondělí až pátek (pondělí až středa delší pracovní doba, čtvrtky a pátky kratší pracovní doba do 12:00 hod, případně se lze domluvit i jen na jednom dlouhém dni v pondělí, úterý až středa do 15:00 – 16:00 hod a čtvrtek a pátek do 12:00 hod) tak i na částečný úvazek pondělí až středa nebo jenom 1-2 dny v týdnu apod. Vše je o individuální domluvě.

Přihlásit se na pozici mohou pouze registrovaní uživatelé. Ještě u nás nejste zaregistrovaná? Honem to napravte.

Aktuální volné pozice

Zdravotní sestra   Praha 8
Březen 17, 2020